Nagrody

Operator Logistyczny Roku 2019

W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy wyróżnienie honorowe w programie badawczym „Operator Logistyczny Roku 2019”. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania satysfakcji klientów operatorów logistycznych i dotyczyła osiągnięć w obszarze systemu drobnicowego w relacji ze Skandynawią.

Rzeczpospolita TSL Award 2019

Podczas I Spotkania Liderów Branży TSL, zorganizowanego w Warszawie przez redakcję Rzeczpospolitej zostaliśmy nagrodzeni za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w postaci pionierskiego wśród polskich firm użycia długich zestawów drogowych typu link o długości 25,25 m.

Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018

Zostaliśmy wybrani Pracodawcą Roku Pomorza Zachodniego 2018 w kategorii do 50 zatrudnionych w konkursie Północnej Izby Gospodarczej i Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W szranki o laur zwycięstwa we wszystkich kategoriach konkursu stanęło ponad 600 firm z całego regionu.

'Spedytor Roku 2017' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

Podczas jubileuszowego, XIX Kongresu Spedytorów, zorganizowanego 21.06.2018 w Gdyni w 25-lecie działalności PZSM/PISiL, zostały ogłoszone wyniki dorocznego konkursu „Spedytor Roku”. Enterprise Logistics została nagrodzona tytułem Spedytora Roku 2017 w kategorii firm zatrudniających do 50 pracowników.

Gazela Biznesu 2017

Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw – przyznano nam Gazelę Biznesu 2017. To już 18. edycja rankingu przeprowadzanego przez redakcję Pulsu Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface.

'Spedytor Roku 2016' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

Ponownie zostaliśmy uhonorowani tytułem Spedytora Roku wśród MŚP – tym razem za działalność i osiągnięcia w 2016 roku. Nagrodę odebrał prezes zarządu Maciej Gonerko podczas XVIII Kongresu Spedytorów, który odbył się 22 czerwca 2017 r. w Toruniu.

'Spedytor Roku 2012' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

14 maja 2013 roku w Toruniu odbył się XIV Kongresu Spedytorów. Podczas Kongresu zostały tradycyjnie jak co roku ogłoszone wyniki Konkursu „Spedytor Roku”. Tytuł Spedytora Roku w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 pracowników po raz trzeci z rzędu został przyznany Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

Jesteśmy dumni z tego prestiżowego wyróżnienia.

Enterprise na czele rankingu 'Top 500' Truck & Business

Enterprise Logistics Sp. z o.o. zdobyła wyróżnienie w badaniu „Top 500” najefektywniej zarządzanych operatorów transportu drogowego rzeczy. Badanie zostało przeprowadzone przez Data Group Consulting we współpracy z dwumiesięcznikiem Truck & Business Polska. Wyróżniono po jednym przedsiębiorstwie w trzech kategoriach: małych, średnich oraz dużych firm. Enterprise Logistics Sp. z o.o. zwyciężyła w kategorii przewoźników średniej wielkości. W badaniu wzięło udział ponad 500 przedsiębiorstw transportowych. Warunkiem wzięcia udziału w badaniu było posiadanie własnej floty.

Enterprise Logistics Sp. z o.o. Spedytorem Roku 2011

22 maja 2012 roku w Toruniu odbył się XIII Kongresu Spedytorów. Podczas Kongresu zostały tradycyjnie jak co roku ogłoszone wyniki Konkursu „Spedytor Roku”. Tytuł Spedytora Roku w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 pracowników po raz drugi z rzędu został przyznany Enterprise Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy dumni z tego prestiżowego wyróżnienia.

Gepardy Biznesu 2010

Enterprise Logistics po raz kolejny otrzymała nagrodę w konkursie „Gepardy Biznesu”. Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków. Komisja oceniała dynamikę wzrostu wartości rynkowej na tle pozostałych firm działających w danej branży.

Spedytor Roku 2010

Firma ENTERPRISE LOGISTICS została uhonorowana tytułem Spedytora Roku 2010. Został on przyznany przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki i nadany podczas XII Kongresu Spedytorów.