Nagrody

Rzeczpospolita TSL Award 2019

Podczas I Spotkania Liderów Branży TSL, zorganizowanego w Warszawie przez redakcję Rzeczpospolitej zostaliśmy nagrodzeni za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w postaci pionierskiego wśród polskich firm użycia długich zestawów drogowych typu link o długości 25,25 m.

Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018

Zostaliśmy wybrani Pracodawcą Roku Pomorza Zachodniego 2018 w kategorii do 50 zatrudnionych w konkursie Północnej Izby Gospodarczej i Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W szranki o laur zwycięstwa we wszystkich kategoriach konkursu stanęło ponad 600 firm z całego regionu.

'Spedytor Roku 2017' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

Podczas jubileuszowego, XIX Kongresu Spedytorów, zorganizowanego 21.06.2018 w Gdyni w 25-lecie działalności PZSM/PISiL, zostały ogłoszone wyniki dorocznego konkursu “Spedytor Roku”. Enterprise Logistics została nagrodzona tytułem Spedytora Roku 2017 w kategorii firm zatrudniających do 50 pracowników.

Gazela Biznesu 2017

Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw – przyznano nam Gazelę Biznesu 2017. To już 18. edycja rankingu przeprowadzanego przez redakcję Pulsu Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface.

'Spedytor Roku 2016' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

Ponownie zostaliśmy uhonorowani tytułem Spedytora Roku wśród MŚP – tym razem za działalność i osiągnięcia w 2016 roku. Nagrodę odebrał prezes zarządu Maciej Gonerko podczas XVIII Kongresu Spedytorów, który odbył się 22 czerwca 2017 r. w Toruniu.

'Spedytor Roku 2012' dla Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A

14 maja 2013 roku w Toruniu odbył się XIV Kongresu Spedytorów. Podczas Kongresu zostały tradycyjnie jak co roku ogłoszone wyniki Konkursu “Spedytor Roku”. Tytuł Spedytora Roku w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 pracowników po raz trzeci z rzędu został przyznany Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

Jesteśmy dumni z tego prestiżowego wyróżnienia.

Enterprise na czele rankingu 'Top 500' Truck & Business

Enterprise Logistics Sp. z o.o. zdobyła wyróżnienie w badaniu “Top 500” najefektywniej zarządzanych operatorów transportu drogowego rzeczy. Badanie zostało przeprowadzone przez Data Group Consulting we współpracy z dwumiesięcznikiem Truck & Business Polska. Wyróżniono po jednym przedsiębiorstwie w trzech kategoriach: małych, średnich oraz dużych firm. Enterprise Logistics Sp. z o.o. zwyciężyła w kategorii przewoźników średniej wielkości. W badaniu wzięło udział ponad 500 przedsiębiorstw transportowych. Warunkiem wzięcia udziału w badaniu było posiadanie własnej floty.

Enterprise Logistics Sp. z o.o. Spedytorem Roku 2011

22 maja 2012 roku w Toruniu odbył się XIII Kongresu Spedytorów. Podczas Kongresu zostały tradycyjnie jak co roku ogłoszone wyniki Konkursu “Spedytor Roku”. Tytuł Spedytora Roku w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 pracowników po raz drugi z rzędu został przyznany Enterprise Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy dumni z tego prestiżowego wyróżnienia.

Gepardy Biznesu 2010

Enterprise Logistics otrzymał po raz kolejny nagrodę w konkursie “Geprady Biznesu”.  Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków, bo od sukcesu naszych przedsiębiorców zależy powodzenie naszego kraju. W konkursie została oceniona dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy, gdyż to ten wzrost powinien być głównym celem prowadzenia biznesu. Gratulujemy.

Spedytor Roku 2010

Firma ENTERPRISE LOGISTICS została uhonorowana tytułem Spedytora Roku 2010. Został on przyznany przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki i nadany podczas XII Kongresu Spedytorów.