SPEDYCJA I TRUCKING - kontakt

Spedycja i trucking

Maciej Gonerko
Maciej Gonerko

Dyrektor Zarządzający

oferty, nowe kierunki działalności

tel.: +48 91 579 03 22
tel.kom.: +48 697 058 654
m.gonerko@enterprise.com.pl

Spedycja

Tomasz Lechowicz
Tomasz Lechowicz

Dyrektor Działu Spedycji

tel.: +48 91 579 03 06
tel.kom.: +48 697 058 667
t.lechowicz@enterprise.com.pl

 

Bartosz Drula
Bartosz Drula

Z-ca Dyrektora Działu Spedycji
Kierownik Importu
Doradca ds. transportu towarów niebezpiecznych

kierunki: Norwegia→Europa Wschodnia
Szwecja→Europa Wschodnia

tel.: +48 91 579 03 03
tel.kom.: +48 697 058 632
b.drula@enterprise.com.pl

Andrzej Malinowski
Andrzej Malinowski

Spedytor Międzynarodowy
Kierownik Eksportu

kierunki: Polska→Szwecja Polska→Norwegia

tel.: +48 91 579 03 39
tel.kom.: +48 697 058 615
a.malinowski@enterprise.com.pl

 

Natalia Buryj
Natalia Buryj

Asystent Spedytora

kierunki: Polska→Szwecja Polska→Norwegia

tel.: +48 91 579 03 13
tel.kom.: +48 697 058 691
n.buryj@enterprise.com.pl

Marzena Jasłowska
Marzena Jasłowska

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: Norwegia→Polska

tel.: +48 91 579 03 36
tel.kom.: +48 697 058 684
m.jaslowska@enterprise.com.pl

Daria Wnuk
Daria Wnuk

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: Szwecja→Polska
Polska→Dania→Polska
Polska→Finlandia→Polska

tel.: +48 91 579 03 19
tel.kom.: +48 697 058 622
d.wnuk@enterprise.com.pl

Grzegorz Liszka
Grzegorz Liszka

Koordynator Transportu

tel.: +48 91 579 03 05
tel.kom.: +48 697 058 683
g.liszka@enterprise.com.pl

Paweł Grzesiuk
Paweł Grzesiuk

Kierownik Linii Drobnicowych

kierunki: Polska→Norwegia Polska→Szwecja

tel.: +48 91 579 03 23
tel.kom.: +48 697 058 652
p.grzesiuk@enterprise.com.pl

Aneta Kantanista
Aneta Kantanista

Spedytor Międzynarodowy ds. Kluczowych Klientów

kierunki: Polska→Norwegia Polska→Szwecja

tel: +48 91 579 03 34
tel.kom.: +48 697 058 693
a.kantanista@enterprise.com.pl

 

Dominika Gołębiowska
Dominika Gołębiowska

Spedytor Międzynarodowy ds. Kluczowych Klientów

kierunki: Polska→Szwecja

tel.kom.: +48 697 058 719
dominika.golebiowska@enterprise.com.pl

 

Trucking

Justyna Kosikowska
Justyna Kosikowska

Kierownik Truckingu

kierunki: Szwecja→Europa Wschodnia

tel.: +48 91 579 03 26
tel.kom.: +48 697 058 608
j.kosikowska@enterprise.com.pl

Martyna Mucha
Martyna Mucha

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: Europa Wschodnia→Szwecja
tel.: +48 91 579 03 37
tel.kom.: +48 697 058 705
m.mucha@enterprise.com.pl