Kontakt

Spedycja i trucking

Maciej Gonerko
Maciej Gonerko

Dyrektor Zarządzający

oferty, nowe kierunki działalności

tel.: +48 91 579 03 22
tel.kom.: +48 697 058 654
m.gonerko@enterprise.com.pl

Spedycja

Grzegorz Giel
Grzegorz Giel

Dyrektor Działu Spedycji

tel.: +48 91 579 03 10
tel.kom.: +48 697 058 629
g.giel@enterprise.com.pl

Tomasz Lechowicz
Tomasz Lechowicz

Z-ca Dyrektora Działu Spedycji Kierownik Eksportu

kierunki: PL→N PL → SE

tel.: +48 91 579 03 06
tel.kom.: +48 697 058 667
t.lechowicz@enterprise.com.pl

 

Michał Dudek
Michał Dudek

Kierownik Importu

kierunki: N→PL SE→PL

tel.: +48 91 579 03 37
tel.kom.: +48 697 058 692
m.dudek@enterprise.com.pl

Jakub Drożdż
Jakub Drożdż

Spedytor Międzynarodowy ds. Klientów Kluczowych

kierunki: PL→DK DK→PL PL→FIN FIN→PL

tel.: +48 91 579 03 08
tel.kom.: +48 697 058 645
j.drozdz@enterprise.com.pl

 

Marzena Jasłowska
Marzena Jasłowska

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: SE→PL

tel.: +48 91 579 03 36
tel.kom.: +48 697 058 684
m.jaslowska@enterprise.com.pl

Andrzej Malinowski
Andrzej Malinowski

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: PL→SE PL→N

tel.: +48 91 579 03 39
tel.kom.: +48 697 058 615
a.malinowski@enterprise.com.pl

 

Grzegorz Liszka
Grzegorz Liszka

Spedytor Międzynarodowy

tel.: +48 91 579 03 05
tel.kom.: +48 697 058 683
g.liszka@enterprise.com.pl

Monika Mustakov
Monika Mustakov

Spedytor Międzynarodowy

kierunki: PL→SE PL→N

tel.: +48 91 579 03 27
tel.kom.: +48 697 058 610
m.mustakov@enterprise.com.pl

Paweł Grzesiuk
Paweł Grzesiuk

Spedytor Międzynarodowy

tel.: +48 91 579 03 23
tel.kom.: +48 697 058 652
p.grzesiuk@enterprise.com.pl

Aneta Kantanista
Aneta Kantanista

Asystent Spedytora
na urlopie macierzyńskim

tel: +48 91 579 03 34
tel.kom.: +48 697 058 693
a.kantanista@enterprise.com.pl

 

Trucking

Bartosz Drula
Bartosz Drula

Kierownik Truckingu

kierunki: SE→Europa Wschodnia

tel.: +48 91 579 03 03
tel.kom.: +48 697 058 632
b.drula@enterprise.com.pl

Justyna Kosikowska
Justyna Kosikowska

Spedytor Międzynarodowy
na urlopie macierzyńskim

kierunki: Europa Wschodnia→SE
tel.: +48 91 579 03 26
tel.kom.: +48 697 058 608
j.kosikowska@enterprise.com.pl

 

Jerzy Gębski
Jerzy Gębski

Menedżer Projektów i PR

kierunki: Europa Zachodnia

tel.: +48 91 579 03 04
tel.kom.: +48 697 058 628
j.gebski@enterprise.com.pl