Oferty pracy

Oferta współpracy

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA PRZEWOŹNIKÓW

Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A. jest polskim przedsiębiorstwem o ponad 30-letniej tradycji działania na rynku przewozów w relacjach Polski z krajami Skandynawii – Szwecją, Danią oraz Norwegią. Jest wyróżniającym się operatorem logistycznym i spedytorem, a także przewoźnikiem. Firma jest wielokrotnym laureatem tytułu Spedytor Roku, przyznawanego przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku i niezachwianą opinię solidnego płatnika. Specjalnością Enterprise Logistics jest prowadzenie niezwykle wydajnego i elastycznego serwisu przesyłek drobnicowych w relacjach: Polska – Norwegia, Polska – Szwecja, Polska – Dania.
Aktualnie, w związku ze zwiększeniem ilości zleceń całopojazdowych, poszukujemy do współpracy solidnych

PRZEWOŹNIKÓW POSIADAJĄCYCH CIĄGNIKI SIODŁOWE

zainteresowanych możliwością świadczenia usług holowania naczep Enterprise Logistics w relacjach:

POLSKA – SKANDYNAWIA – POLSKA

Podejmując współpracę z Enterprise Logistics mogą Państwo być pewni, że:

  • uzyskają płatność za każdy kilometr – ładowny i pusty, wg jednolitej stawki, w terminie 25 dni od dnia rozładunku, z możliwością płatności przyspieszonej (rabatowej)

  • otrzymają zwrot opłat za płatne odcinki dróg

  • uzyskają dodatek w wysokości 15 PLN za każde miejsce załadunku i każde miejsce rozładunku

  • będą mieli zapewnioną stałą pracę po stawkach rynkowych, w przyjaznej atmosferze, pod opieką doświadczonych spedytorów

  • nie będą ponosić opłat za naczepę lub jakichkolwiek innych ukrytych opłat, ponieważ jasność i klarowność systemu wynagradzania przewoźników jest priorytetem naszej współpracy z Państwem.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Jerzym Gębskim, tel.:  +48 91 579 03 04, email: j.gebski@enterprise.com.pl